Hjælp

Repeater & Transceiver - Extreme Networks Icemat Siberia Headphone Combo Black - 10066
Varenummer: 710289
10066

Extreme Networks Icemat Siberia Headphone Combo Black

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 100Base-LX10, indstiksmodul, op til 10 km, 1310 nm

3.311,00 kr. 2.648,80 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Bestillingsvare, leveringstiden kan ikke oplyses

Produktbeskrivelse er ikke tilgængelig.

Producent
Varenummer
710289
Model
10066
Ean
4895024912431
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model
Indstiksmodul
Kabeltype
100Base-LX10
Dataoverførselshastighed
100 Mbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Dataforbindelsesprotokol
100Mb LAN
Maks. overføringsafstand
10 km
Designet for
Summit X150-24p, X150-24t, X150-48t

Generelt

Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model
Indstiksmodul

Netværk

Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
100Base-LX10
Dataforbindelsesprotokol
100Mb LAN
Dataoverførselshastighed
100 Mbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Maks. overføringsafstand
10 km

Ekspansion / Konnektivitet

Interface
1 x Ethernet 100Base-LX10 - LC enkelttilstand x 2
Kompatible åbninger
1 x SFP (mini-GBIC)

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.