Hjælp

Repeater & Transceiver - Extreme Networks Icemat Siberia Headphone White - 10060
Varenummer: 710264
10060

Extreme Networks Icemat Siberia Headphone White

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 1000Base-LX, 100Base-FX, indstiksmodul, op til 10 km, 1310 nm

5.846,00 kr. 4.676,80 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Bestillingsvare, leveringstiden kan ikke oplyses

The steadily increasing demand for connected applications drives the demand for more and better networking infrastructures. Business processes and needs are enabled by better applications, which are in turn enabled by better infrastructures. The growth of networking infrastructures has created massive complexity, resulting in increased costs and reduced performance. Conventional networking solutions do nothing to reduce complexity - they add to it. Extreme Networks provides the most effective infrastructure for deploying applications and services.

Producent
Varenummer
710264
Model
10060
Ean
4890391103321
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN, GigE
Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model
Indstiksmodul
Kabeltype
1000Base-LX, 100Base-FX
Dataoverførselshastighed
1 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Dataforbindelsesprotokol
100Mb LAN, GigE
Maks. overføringsafstand
10 km
Designet for
BlackDiamond 8806, 8810

Generelt

Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model
Indstiksmodul

Netværk

Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
1000Base-LX, 100Base-FX
Dataforbindelsesprotokol
100Mb LAN, GigE
Dataoverførselshastighed
1 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Maks. overføringsafstand
10 km

Ekspansion / Konnektivitet

Interface
1 x netværk - LC enkelttilstand x 2
Kompatible åbninger
1 x SFP (mini-GBIC)

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.