Varenummer: 3493721

Peladn S-2 Oculink dockingstation

eGPU-dockingstation med Oculink-interface, indbygget signalforstærker, åbent køledesign, kompatibilitet med ATX/SFX-strømforsyning og understøttelse af et bredt udvalg af grafikkort.

PELADN Link S-2 lader dig tilslutte et eksternt grafikkort til en let bærbar computer for at øge grafikydelsen til gaming, grafisk arbejde, design og videoredigering.

  • Oculink-interface til ekstern GPU-tilslutning
  • Indbygget signalforstærker for stabil forbindelse og høje dataoverførselshastigheder
  • Åbent design understøtter effektiv varmeafledning
  • Kompatibel med ATX- og SFX-strømforsyninger
  • Understøtter NVIDIA RTX 40- og AMD RX 7000-seriens grafikkort
  • Kræver en Oculink-port med eGPU-understøttelse

Designet til fleksible desktop-opsætninger hjælper den med at gøre en mobil bærbar computer til en kapabel arbejdsstation derhjemme eller på kontoret.

941,00 kr. 752,80 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Bestillingsvare, 6-7 dages levering

Producent
Varenummer
3493721
Model
S-2
Ean
6972410027264
Til producentens hjemmeside

Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.