Sunsun CUF-5011 springvandspumpe
Fontænepumpe SUNSUN CUF-5011 kombinerer en 2000 l/h vandpumpe, integreret filtrering og en 11 W UV-C lampe til damme, havedamme og fontæner.
Denne multifunktionelle enhed cirkulerer vand, skaber fontæneeffekter og understøtter vandrensning via mekanisk filtrering og et UV-C-kammer med 253.7 nm stråling.
- Flowhastighed på 2000 l/h
- Maksimal løftehøjde på 2 m
- Integreret pumpe, UV-C lampe, filtersvamp og beholdere til filtermedier
- Velegnet til tanke op til 4,000 liter
- Kan nedsænkes helt til en dybde på 2 m
- Inkluderer forskellige fontænehoveder
Den hjælper med at opretholde bedre vandkvalitet, samtidig med at den tilføjer dekorativ vandbevægelse i haven.
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.