Sunsun HW-402B eksternt filter
Eksternt filter SUNSUN HW-402B leverer 1000 L/h gennemstrømning, 18 W effekt, 1.4 m maksimal løftehøjde og en 5 W UV-lampe til ferskvands- og saltvandsakvarier.
Filteret er designet til effektiv akvariefiltrering og vandcirkulation med praktiske betjeningselementer og ekstern placering, der hjælper med at bevare plads inde i akvariet.
- Til ferskvands- og saltvandsakvarier
- 1000 L/h gennemstrømning og 18 W effekt
- 5 W UV-lampe kan hjælpe med at reducere alger og mikroorganismer, der påvirker vandkvaliteten
- Påfyldningsknap, afspærringsventil samt separate ind- og udløbstilslutninger
- UV-lampeafbryder med driftsindikatorlys
- Let tilgængelige filterkurve, impeller og UV-systemkomponenter til rengøring
Med fleksible medieindstillinger og en spraybar med jævn gennemstrømning understøtter SUNSUN HW-402B rent, godt cirkuleret akvarievand i daglig brug.
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.