Sunsun JVP-110 Cirkulationspumpe
Cirkulationspumpe til akvarier, SUNSUN JVP-110 skaber bølger, forbedrer vandcirkulationen, leverer 2000 l/h flow og bruger 2.5W effekt.
Den kompakte SunSun JVP-110 cirkulator hjælper med at reducere døde zoner, hvor snavs kan samle sig, mens det justerbare hoved lader dig rette vandstrømmen, så den passer til dekorationer, sten eller planter.
- Designet til vandcirkulation i akvarier
- 2000 l/h flowhastighed
- Justerbar flowretning med bevægeligt hoved
- Stærk sugekop til stabil montering på glas
- Støjsvag drift til daglig brug
- Vedligeholdelsesvenligt design med nem adgang til nøglekomponenter
Et praktisk valg til akvarier, der har brug for stabil, målrettet vandbevægelse med lavt strømforbrug.
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.