Varenummer: 3264290

DS Sim Sensitive Salt Spray 200 ml

En parfumefri saltvandsspray, der tilfører volumen og giver håret en grov, mat struktur og støtte. Gør håret nemmere at håndtere, hvilket gør, at den også passer til skrøbeligt og tyndt hår. Håret kommer til at se fyldigere ud. Med UV-beskyttelse.

Anvendelse:

Spray i rødderne på fugtigt hår for at give støtte eller i længderne i tørt hår for at give struktur. Lad håret lufttørre eller brug hårtørrer.

218,00 kr. 174,40 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Fjernlager, 4-5 dages levering

Producent
Varenummer
3264290
Model
6417150014964
Ean
6417150014964

Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.