Style 4 Ever Mini Jewels Boho Friendship Set
Sæt til fremstilling af venskabsarmbånd STYLE 4EVER Mini Jewels Boho Friendship Set indeholder en miniæske med perler, charms, klistermærker og elastiksnore til at lave og dele armbånd i boho-stil.
Designet til at være nemt at tage med giver dette sæt dig mulighed for at kombinere tråde og forskellige typer perler for at udtrykke din stil, mens du laver, bærer og deler armbånd med venner, anbefalet fra 5 år.
- Miniæske med alt, hvad der skal bruges til at lave boho-vennskabsarmbånd
- Ponyperler medfølger
- Bogstavperler medfølger
- Almindelige perler medfølger
- Charms medfølger
- Klistermærkeark medfølger
- Elastiksnore medfølger
Enkelt, bærbart armbåndshåndværk til kreativ leg og deling af venskab.
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.