Varenummer: 3527194

ESR OmniLock Qi2.2 Magnetic MagSafe Car Air Vent Mount - Black

ESR OmniLock Qi2.2 er en avanceret MagSafe-bilholder med 25 W hurtigopladning, designet til maksimal bekvemmelighed og sikkerhed under kørslen. Denne officielt certificerede trådløse Qi2.2-oplader er udstyret med CryoBoost-teknologi, der sikrer stabil, hurtig og sikker opladning af MagSafe-kompatible enheder, samtidig med at telefonen køles aktivt ned for at opretholde optimal ydeevne.

415,00 kr. 332,00 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Fjernlager, 6-7 dages levering

Den forbedrede monteringskrog giver fremragende stabilitet takket være en buet, støddæmpende silikonepude og en låsemekanisme, der forhindrer forskydning og vipning. Den forstærkede aluminiumskrog får et sikkert greb om de fleste typer luftdysser (op til 32 mm) uden at beskadige dem.

Kraftige N52-magneter sørger for, at din telefon holdes sikkert og præcist på plads, selv på meget ujævne veje – for det bedste resultat anbefaler vi brug af originale MagSafe-etuier eller magnetiske ESR-etuier. Holderen kan justeres fuldt ud med en arm, der kan rotere 360°, og et kugleled, der kan vippe 60° i begge retninger, så du kan indstille den perfekte synsvinkel til håndfri brug.

Konstruktionen i forstærket aluminiumslegering forhindrer, at komponenter bøjer eller løsner sig, hvilket sikrer langvarig stabilitet, selv ved kørsel på ujævnt underlag.

Producent
Varenummer
3527194
Model
4894240273036
Ean
4894240273036

Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.