Lattafa Al Wataniah Sultan Al Lail - 100 ml
Eau de Parfum til mænd med friske noter af enebær, citrus og blodappelsin, afbalanceret af krydret peber, lavendel og geranium over en varm træagtig base.
Skabt af Lattafa kombinerer denne duft sprøde åbningsnoter med aromatiske krydderier og en base af vetiver, cedertræ og patchouli for en elegant, charmerende duftprofil.
- Friske noter af enebær, citrus og blodappelsin
- Krydret hjerte med peber, lavendel og geranium
- Varm træagtig base med vetiver, cedertræ og patchouli
Et raffineret duftvalg til at tilføre friskhed, varme og karakter til hverdagsbrug.
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.