Varenummer: 3448531

Lattafa Winners Trophy Silver - 100ml

Fyldt med topnoter af mandarin og olibanum fremkalder denne herreduft en frisk, citrusagtig charme. Hjertenoterne blander den beroligende duft af lavendel med et strejf af sød vanilje, hvilket skaber en unik aroma, der afspejler dit modige og selvsikre væsen. Endelig tilføjer bundnoterne af cedertræ og vetiver et strejf af jordnær maskulinitet, som giver duften dybde og efterlader et varigt indtryk.

Skabt af det anerkendte hus Lattafa, er denne herre-EDP-spray et bevis på deres engagement i kvalitet og håndværk. Uanset om du bærer den til et forretningsmøde eller en afslappet udflugt, vil Pride Winners Trophy Silver helt sikkert vække opmærksomhed og efterlade et mindeværdigt indtryk.

286,00 kr. 228,80 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Bestillingsvare, leveringstiden kan ikke oplyses

Winners Trophy Silver by Lattafa Perfumes is a fragrance for women and men. This is a new fragrance. Winners Trophy Silver was launched in 2022. Top notes are Orange and Olibanum; middle notes are Vanilla and Lavender; base notes are Cedarwood and Vetiver.

Producent
Varenummer
3448531
Model
6291108738085
Ean
6291108738085
Til producentens hjemmeside

Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.