Varenummer: 3490891

Clementoni Puzzle Super Zootopia 2 2025 104 pieces 2D Puslespil

Puslespil med 104 brikker med et farverigt Super Zootopia 2 2025-motiv fra Clementoni, designet som en sjov og overskuelig udfordring for børn.

Dette Clementoni-puslespil hjælper med at træne koncentration, tålmodighed og overblik, mens børn samler velkendte figurer og flot illustration.

Ideelt til rolige stunder derhjemme og til børn, der nyder genkendelige figurer og farverige puslespilsmotiver.

90,00 kr. 72,00 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Bestillingsvare, leveringstiden kan ikke oplyses

Producent
Varenummer
3490891
Model
25082
Ean
8005125250820
Til producentens hjemmeside

Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.