AmazingThing Radix Glass Case for Apple Watch 42mm - Black
AmazingThing Radix Glass-coveret til Apple Watch 42mm er en perfekt kombination af æstetik og effektiv beskyttelse til dit smartwatch. Det er vand- og støvafvisende, hvilket gør det til en pålidelig ledsager i enhver situation - både under fysisk aktivitet og daglig brug. Integreret hærdet glas beskytter urets skærm mod ridser uden at påvirke dets gennemsigtighed eller funktionalitet. Høj berøringsfølsomhed og fuld skærmbeskyttelse garanterer brugerkomfort. Den glatte, sorte overflade på coveret giver det hele et moderne look og forstyrrer ikke urets design. Pas på dit Apple Watch 42mm med et cover, der kombinerer stil med pålidelig beskyttelse.
Hærdet glas med høj hårdhed: Giver maksimal modstand mod ridser og mindre stød for at beskytte din urskærm.
Beskyttelse af berøringsskærmen uden at gå på kompromis med billedkvaliteten: Den transparente belægning hindrer ikke udsynet, samtidig med at den tilbyder fuld berøringsfølsomhed.
Glat, fleksibel TPU-finish: Urkassen er let, holdbar og fleksibel, hvilket sikrer nem installation og fremragende modstandsdygtighed over for daglig brug.
Præcis pasform: Urkassen passer perfekt til uret uden at tilføje fylde eller påvirke dets funktionalitet.
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.