Varenummer: 3350014
Dicota - notebook anti-microbial filter - 2H universal (16:9)
Notebook anti-mikrobielt filter, 2 H, universel (16:9), klæbemiddel, sort
359,00 kr.
287,20 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 33,00 kr.
Bestillingsvare, 11-12 dages levering
DICOTAs antimikrobielle filter til bærbare computere giver en god oplevelse, samtidig med at skærmen beskyttes mod ridser og skadelige bakterier. Dette filter er designet til at passe til universelle 16:9-skærme og har en klæbende installation, der sikrer en sikker pasform uden bobler. Filteret reducerer effektivt refleksioner og forbedrer farvenøjagtigheden, hvilket gør det ideelt til mange timers arbejde eller studier. Med funktioner som anti-skimmel og svampebestandige egenskaber hjælper filteret med at opretholde renlighed og hygiejne, hvilket giver ro i sindet, mens du bruger din enhed.
Producent
Varenummer
3350014
Model
D80021-AM2
Ean
7640484872125
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
DICOTA - notebook anti-mikrobielt filter - 2 H, universel (16:9)
Produkttype
Notebook anti-mikrobielt filter - 2 H, universel (16:9)
Installationstype
Klæbemiddel
Farve
Sort
Produktmateriale
PET
Dimensioner (B x D x H)
35.4 cm 19.9 cm
Vægt
20 g
Egenskaber
Bobbelfri installation, nøjagtig farvereproduktion, antibakteriel, anti-mug, anti-reflekterende, klar udsigt, fingeraftryksbeskyttelse, svampresistent, restfri, berøringskapabel
Generelt
Produkttype
Notebook anti-mikrobielt filter - 2 H, universel (16:9)
Produktmateriale
PET
Bredde
35.4 cm
Højde
19.9 cm
Vægt
20 g
Farve
Sort
Displayfilter
Installationstype
Klæbemiddel
Ridsesikker
Ja
Diverse
Egenskaber
Bobbelfri installation, nøjagtig farvereproduktion, antibakteriel, anti-mug, anti-reflekterende, klar udsigt, fingeraftryksbeskyttelse, svampresistent, restfri, berøringskapabel
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.