König & Meyer 19792 - Tablet table stand - Max - recommended for
Bordstativ til tablet-PC med universel tabletholder holder din enhed tæt på, med justerbare støttearme, snap-lock-fastgørelse, 0°–90° tilt og 90° rotation til stående eller liggende brug.
Stativet er designet til et bredt udvalg af tabletmodeller og bruger klemskruer til første opsætning, så det passer til din tablets størrelse og dybde; derefter kan du hurtigt montere og afmontere via en snap lock, mens tabletten holdes sikkert på plads.
- Justerbare støttearme til tablets 128–232 mm høje og 222–334 mm brede
- Kompatibelt tablet-dybdeområde: 6–11 mm
- Vinkeljustering fra 0° til 90° via praktisk vingemøtrik
- Kan frit drejes 90° til stående og liggende positioner
- Fremstillet af plast og stål i sort
Nyd stabil og sikker placering samt nem visningsjustering til læsning, surfing og videoafspilning.
Design
Ergonomisk
Strømstyring
Vægt & størrelser
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.