Bosch Polerehætte
Lammeuldshætten er velegnet til polering af gammel lak og overflader efter slibning. Den er beregnet til brug med en Bosch poleresvamp ((1 608 613 013), Bosch filtpolereskive (1 608 612 002) eller Bosch bagskive (2 608 601 209) Hætten er beregnet til brug på poleringsmaskiner.
Polerehætte
Anvendes med poleresvamp og gummiskive
Belægningsmateriale|LakBelægningsmateriale|Ridsefast lakBelægningsmateriale|NC-lakBelægningsmateriale|PUR-lakBelægningsmateriale|UP-lakBelægningsmateriale|UV-lakBelægningsmateriale|Vandbaseret lak
Funktioner
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Happii ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.